חיטוי וניקוי וניקוי חדר השרותים? עם דאק – הרבה יותר נעים ובטוח!

'דאק' הינו המותג המוביל בעולם לניקוי וחיטוי אסלות. שימוש במוצרים מסדרת דאק' מסייע להשמדת 99.9% מהחיידקים ומהווירוסים בחדרי השירותים. חיטוי - זה לא משחק ילדים.

ניקוי וחיטוי חדרי השירותים חשוב ומתבקש תמיד ובפרט בימים אלה.

דאק, המותג הבינלאומי המוביל בעולם לניקוי וחיטוי אסלות משיק את  דיסק הג’ל, מוצר מהפכני לניקוי וחיטוי האסלה ללא מגע יד אדם. – הוא  נח, ידידותי וסופר הגייני. הכיצד?

מצמידים את ה’דיסק ג’ל לחלקה הפנימי של האסלה ובעזרת לחיצה קצרה נצמדת לאסלה דיסקית חיטוי וניקוי המתכלה מעצמה. המארז כולל 6 דיסקיות המספיקות לכ-600 הדחות, (כמעט פי שניים ממוצרים מקבילים לאותה מטרה). הפורמולה מבוססת ג’ל ומעניקה לאסלה שכבת הגנה למניעת הצטברות חיידקים וכתמי אבנית ומגיעה בניחוחות חגיגת פטל ויסמין מרקיד.

חשוב! לאחר הרכישה הראשונה ניתן לרכוש ערכת מילוי בלבד, מה שהופך את הקניה לכלכלית יותר מבלי לוותר על איכות המוצר ויתרונותיו.

בין מגוון מוצרי ‘דאק’ ניתן למצוא גם נוזלי ניקוי, במגוון ניחוחות ועוצמות ניקוי, כאשר העוצמתיים שבסדרה מכילים אקונומיקה מקציפה ומיועדים לניקוי יסודי ועוצמתי של האסלה תוך הלבנה

נוזלי הניקוי של דאק מאפשרים ניקוי בקלות  גם במקומות הנסתרים באסלה, בזכות צוואר בקבוק ייחודי המוגן בפטנט.

בסדרת מוצרי דאק גם סבונים לשמירה על ניקיון האסלה לאורך זמן, אשר  בפרס מוצר השנה לשנים 2019 ו- 2020.

ניתן להשיג את מוצרי דאק ברשת יש וברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

מרחבי האתר
חדשות אלעד

בן שנתיים פונה במצב בינוני לאחר שנכווה ממים רותחים

כונני ארגון הצלה הוזעקו לבית באלעד בעקבות דיווח על פעוט שנכווה. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו הכוננים טיפול רפואי לפעוט כבן שנתיים עם כוויות בחזה, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן