הגה"ר שי עובד. צילום: באדיבות המצלם

הגה”ר שי עובד: מפיצי הפאשקווילים מביאים את חמאס וחיזבאללה

הגה"ר שי עובד בשיעורו הערב במילים חריפות וקשות ביותר - נגד אותם קבוצה קיצונית שהפיצו פשקווילים שיקריים בשמו בערב החג ברחובות אלעד:

הגה”ר שי עובד בשיעורו הערב במילים חריפות וקשות ביותר – נגד אותם קבוצה קיצונית שהפיצו פשקווילים שיקריים בשמו בערב החג ברחובות אלעד: ״אלו אנשים שכופרים בבורא העולם, אנשים פוחזים, רשעים, ריקים מכל תוכן של תורה, אין בהם טיפת יראת שמיים. הם חילוניים לכל דבר. הרשעים האלו שפכו לנו את הדם בכל רחובות העיר, הם ביזו אותי ואת הקהילה שלנו. אצלינו חג השבועות זה קודש קודשים, הם הפכו אותנו לאנשים בזויים שמפזרים פשקווילים ברחובות״.

״האמא של האופנוען שפיזר את הפשקווילים התקשרה אלי הערב וסיפרה לי בדמעות שהבן שלה שפיזר את הפתקים פירקס בליל החג והיא הלכה איתו לבית חולים. כל החג היא הייתה איתו במיון בבית החולים. ביקשתי ממנה להתקשר לראש העיר הרב יהודה בוטבול לספר לו ואמרתי לו שאני מוחל לבן שלה מחילה גמורה. הוא לא אשם האופנוען. היא אמרה לי ששילמו לו 500 ש״ח כדי שיפזר בכל העיר ב-10 דקות״.

״ריבונו של עולם איך אותם אנשים מסוגלים דקות ספורות לפני כניסת החג הקדוש לשפוך דם של יהודים? אמרתי בתפילה לקב״ה הבזיון שעברנו וההשפלה שעברנו, שהשתמשו בשקר בשם שלנו, שכל זה יהיה להצלחת החיילים. הרשעים האכזריים האלו שהפיצו את הפשקוויםים השקריים בשם שלי, הם אלו שמביאים את האסונות, הם מביאים את החמאס והחיזבאללה״.

מרחבי האתר
דילוג לתוכן