צילום: דוד בית יעקב ו-280

מכל העדות והחוגים: ילדי אלעד התאחדו בתהלוכת ענק לכבוד רשב”י

בתהלוכת ענק מרשימה, צעדו אלפי ילדי העיר, מכל החוגים, העדות והחסידויות, מרחבת בית הכנסת ויז'ניץ ועד לאמפי-פארק. הילדים נשאו בידיהם שלטים ובהם מסרים חינוכיים ערכיים, המעודדים את לימוד התורה והידור המצוות.

בתהלוכת ענק מרשימה, צעדו אלפי ילדי העיר, מכל החוגים, העדות והחסידויות, מרחבת בית הכנסת ויז’ניץ ועד לאמפי-פארק. הילדים נשאו בידיהם שלטים ובהם מסרים חינוכיים ערכיים, המעודדים את לימוד התורה והידור המצוות.

התהלוכה באלעד – שאורגנה על ידי קהילת חב”ד בראשות הרב שניאור זלמן ירוסלבסקי, בית חב”ד בראשות הרב יוסף יצחק סילברמן וישיבת חב”ד בראשות הרב אברהם אשר בלינוב, הפכה ברבות השנים לתהלוכה הגדולה בערים החרדיות וככל הנראה גם בישראל.

על פי הערכות, למעלה מ-7000 ילדים והוריהם השתתפו בתהלוכה ובהמשך בכינוס הגדול שנערך באמפי-פארק, בהנחייה הרב דוב הלפרין, מהישיבה באלעד.

את הנאום המרכזי נשא הרב ירוסלבסקי ובהמשך נשאו דברים ראש העיר ר’ יהודה בוטבול, המשנה לראש העיר והנציג החסידי ר’ אורן מזרחי. לפרקי תהילים בעקבות המצב הוזמן הרב סילברמן.

במרכז הכינוס, עמדה הפקת ענק חינוכית, שהובילו בכישרון רב תלמידי הישיבה הצעירים. ההפקה החינוכית ריתקה במשך דקות ארוכות את המשתתפים הרבים שגדשו את האמפי-פארק. במהלך הכינוס, גם נאמרו שנים עשר פסוקים, אותם ליקט הרבי מליובאוויטש, במיוחד למעמדים אלה.

המשתתפים קיבלו ספרון חינוכי מושקע של צעירי חב”ד ונהנו מקרטיבים בטעמים מגוונים. המעמד נחתם עם הגרלה על שלל ספרים יקרי ערך ובהם ספרי קודש מהודרים.

הפקת התהלוכה התאפשרה הודות לסיוע של ראש העיר ר’ יהודה בוטבול והמשנה ר’ אורן מזרחי, ולהשתתפות הברוכה של אנ”ש אלעד חסידי חב”ד.

צילום: דוד בית יעקב ו-280

מרחבי האתר
חדשות אלעד

בן שנתיים פונה במצב בינוני לאחר שנכווה ממים רותחים

כונני ארגון הצלה הוזעקו לבית באלעד בעקבות דיווח על פעוט שנכווה. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו הכוננים טיפול רפואי לפעוט כבן שנתיים עם כוויות בחזה, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן