רגע ההצבעה. מזרחי מימין וברקוביץ. צילום: מתוך השידור החי של איציק חלה.

הוקמה הקואליציה ומונו הסגנים – חב”ד תמכה

כצפוי, הוקמה הקואליציה ומונו סגני לראש העיר, בישיבה שלא מן המניין שמתקיימת בשעה זו במועצת העיר. נציג חב"ד אורן מזרחי, תמך במהלך.

מועצת העיר אלעד אישרה לפני זמן קצר את מינויים של סגני ראש עיר, ובכלל זה של נציג חסידות ויז’ניץ, יעקב דוד ברקוביץ, כשבהמשך גם הועלה להצבעה ההחלטה להאציל סמכויות בתחום תיק ההנדסה.

המהלך עצמו הובא להצבעה לאחר שראש העיר השיג רוב, בעקבות צירופו של חבר המועצה מטעם חב”ד אורן מזרחי, שבהמשך ההצבעה גם מונה למשנה לראש העיר.

באותה הצבעה טען חבר המועצה יצחק חלה כי על ראש העיר היה להציג הסכמים שנעשו. חלה טען כי כל עוד לא פורסם ההסכם, לא ניתן להצביע.

במהלך ההצבעה כשנשאל לעמדתו, הוא ביקש להבהיר כי הואיל וראש העיר סירב להשיב האם מינוי זה הוא מתוקף הסכמים פוליטיים שנחתמו בטרם ו/או לפני הבחירות, ולא פורסמו בניגוד לסעיף 45א’, שמחייב פרסום הסכמים הן לפני הבחירות והן לאחריהן באתר העירייה, ופרסומם לציבור בעיתונות, בכך נמנעה ממנו הזכות להצביע.

 

מרחבי האתר
חדשות אלעד

בן שנתיים פונה במצב בינוני לאחר שנכווה ממים רותחים

כונני ארגון הצלה הוזעקו לבית באלעד בעקבות דיווח על פעוט שנכווה. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו הכוננים טיפול רפואי לפעוט כבן שנתיים עם כוויות בחזה, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן