מכבי מקימה מרכז רפואי חדש ומתקדם בלב השכונה החדשה

עם הקמת השכונה החדשה בחיפה “נווה הדר”, מכבי נערכת לפתיחת מרכז רפואי חדש ומתקדם שיוקם בלב השכונה. המרכז הרפואי החדש יהווה מרכז לבריאות הילד והמשפחה ובו מעטפת שירותים נרחבת בהתאמה לקהילה החרדית בעיר. במרכז ינתנו מיטב השירותים הרפואיים המקצועיים ביותר על ידי מיטב הרופאים ואנשי המקצוע כמיטב המסורת של מכבי.

עם פתיחתו של המרכז הרפואי החדש יורחבו משמעותית שירותי הרפואה של מכבי בעיר והחברים ייהנו מפריסת שירותים רחבה, זמינה ומתקדמת.

השירותים שיינתנו במרכז הרפואי החדש מצטרפים לפריסת השירותים הרחבה בחיפה הניתנת בשמונה מרכזים רפואיים ובעשרות  מרפאות עצמאיות  ברחבי העיר

בנוסף, חברי מכבי בחיפה נהנים ממוקד לרפואה דחופה שפועל עד לשעות הלילה המאוחרות, עם מיטב המומחים של מכבי, מוקד אשפוז יום למבוגרים ולילדים, מכבי דנט, מכבי טבעי, מכבי פארם, מכבי ממבט ראשון ומרכז לרפואת מומחים שממוקם בגרנד קניון, משתרע על פני 4 קומות ומרכז בתוכו 13 מכונים – מכון התפתחות הילד, מכון הלב, מכון לבריאות האישה, מכון פיזיותרפיה, מכון שמיעה, מכון עיניים, מכון סוכרת, מכון בריאטרי, מכון ריפוי בעיסוק, מרפאת הפרעות אכילה, מכון בריאות הנפש לילדים ונוער, קשב וריכוז ומרפאת טיפולי בית.

במרכז הרפואי החדש, מעבר לפריסת השירותים המקצועיים והרפואיים ושירותי מכבי פארם, יתקיימו גם פעילויות לקידום בריאות לכל בני המשפחה.

ר’ אליעזר רוזנברג מתאם קשרי קהילה בחיפה ואחראי על פניות הציבור במחוז הצפון: “אנו שמחים ונרגשים לרגל פתיחת המרכז הרפואי החדש שיהווה הרחבה משמעותית של השירותים בעיר. חברי מכבי בחיפה נהנים מפריסה רחבה וזמינות גבוהה ועם פתיחת המרכז הרפואי החדש, מכבי מוכיחה כי כשמדובר בטובת החברים- אנחנו לא מפסיקים להתקדם ולהתפתח”.

 

מרחבי האתר
חדשות אלעד

בן שנתיים פונה במצב בינוני לאחר שנכווה ממים רותחים

כונני ארגון הצלה הוזעקו לבית באלעד בעקבות דיווח על פעוט שנכווה. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו הכוננים טיפול רפואי לפעוט כבן שנתיים עם כוויות בחזה, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים שיבא בתל השומר.

לידיעה המלאה »
דילוג לתוכן